Historické Mechanické Hry

pro váš Letní Tábor

Chcete poskytnout dětem na svém letním táboře nezapomenutelný zážitek?
Naše historické mechanické hry jsou ideální volbou. Nejenže poskytují hodiny zábavy, ale také děti seznámí s historií a mechanikou těchto fascinujících her.

Zajistíme Vám jedinečnou zábavu

Prohlédněte si minutové video

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

PROČ ZVOLIT NAŠE HRY?

Unikátní zážitek:

Naše hry jsou jedinečné a poskytují zábavu, kterou děti nikde jinde nenajdou.

Vzdělávací hodnota

Děti se nejen baví, ale také se učí o historii a mechanice her.

Snadná organizace:

Poskytujeme vše potřebné pro hraní her, takže se nemusíte starat o žádné detaily.

SPIRÁLA

Původem prastará vikingská kuličková hra, zavlečená severskými nájezdníky do Normandie v raném středověku. Je velmi akční a adrenalinová. Vhodná pro malé i velké hráče.

BAGATELLE

Starožitný originál známé kuličkové hry, původně vytvořené pro krále Ludvíka XVI. na zámku Bagatelle ve Francii. Nabízí spoustu zábavy. Vhodná pro malé i velké hráče.

LOVEC

Velmi vzácná, původem francouzská, starožitná střílecí kuličková hra.  Vžijte se do role lovce divokých zvířat a zkuste ulovit co nejvíce bodů.

Hra je restaurovaná, ručně malovaná a má velmi důmyslná mechanická zařízení, rampy, tajné dveře, pasti a otáčecí mechanismy. Skvělá zábava zaručena! Vhodná pro malé i velké hráče.

Flipper

Parádní dřevěný mechanický flipper na motivy podmořského Steampunk světa. Nechte se okouzlit svižnou mechanikou a napětím v této skvělé hře. Hra je vhodná pro malé i velké hráče.

Knockerball rocks

Původně hospodská hra, vzniklá na konci 19.století ve Flandrech. Hra je svižná a vhodná pro malé i velké hráče.  

Osvědčený výběr her

ŽÁBA

Jedna z nejstarších střílecích her, původem ve starověké Mezopotámii. Zapsána jako francouzské nehmotné kulturní dědictví UNESCO. Skvělá zábava pro malé i velké hráče.

lovec pokladů

Starožitný americký pinball z 30.let 20 století na pirátské motivy. Důmyslný mechanismus skrýše s truhlou pokladů a jednoduché herní principy zaručí perfektní hratelnost. Vhodná pro malé i velké hráče.

Čínský mandarin

Historická orientálně laděná pinballová hra z 30. let minulého století. Umístěte kuličku mandarinovi do rukou nebo co svícnů. Hra vhodná pro malé hráče. 

Domečky

Starožitný holandský kroket. Dřevěnou paličkou pošlete kouli do domečku. Ale pozor, nesmí jím projet skrz. Hra je vhodná pro malé i velké hráče.

VĚŽ

Pozoruhodná mechanická hra, vzniklá v 17. století ve Východoindické společnosti, též provozována na lodích anglických korzárů, později rozšířená v západoevropských aristokratických kruzích. Hra je velmi napínavá. Vhodná pro malé i velké hráče.

Slepice

Zajímavá mechanická francouzská retro střelnice. Zasáhni terčík a slepice snese do ošatky vejce. Vhodné pro malé i velké střelce.

culbuto

Originální starožitná francouzská dovednostní hra ze začátku 20.století. Dostaňte všechny pochodující culbuty do děr naklápěním herní desky. Hra je veselá a svižná, vhodná pro malé i velké hráče.

Pipo Pipo

Veselá a velmi akční historická francouzská hra, vhodná pro pobavení větší skupiny hráčů. S touto hrou si užijete spousty zábavy, napětí a legrace. Vhodná pro malé i velké hráče.