KLENOTNICE
Nejvzácnější herní poklady.

Reprezentační program vhodný zejména pro VIP akce, představuje naše nejvzácnější herní poklady. Program je ideální pro nekontaktní předváděcí akce s omezenou možností si hry zkusit na vlastní kůži.

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

Osvědčený výběr her

Quilles-Billes

Velmi vzácná historická mechanická hra, původem v noblesním prostředí dvora francouzského krále Ludvíka XIV. Hra je vhodná pro velké hráče.

TREMPLIN

Historická, původem francouzská střílecí hra ze začátku 19.století. Velmi vzácně dochovaný starožitný originál. Hra vyžaduje precizní přesnost v ovládání střílecího mechanismu a přináší spoustu napětí a legrace. Vhodné pro velké hráče.

TIVOLI

velmi vzácná anglická hra na motivy cirkusu s pohyblivými postavičkami klaunů a cvičeným cirkusovým psíkem. Vhodné pro malé a velké hráče.

PSÍ DOSTIHY

Unikátní historická, původně hazardní hra, na motivy psích dostihů. Starožitný originál. Hra je vhodná pro malé i velké hráče.

Sahara

Jedinečná, překrásně ilustrovaná dovednostní hra na divoké africké motivy. Doveďte v pořádku Afričančata nebezpečnou Saharou až do Gvíneje a nenechte se sežrat dravou zvěří. Vhodná pro velké hráče.

PAGODA

Starožitná střílecí hra na orientální motivy. Hra vyžaduje precizní přesnost a poskytuje velmi neotřelou zábavu a zážitky z hraní. Vhodná pro malé i velké hráče.

KUŽELNÍK

Krásná veliká starožitná hra, klasická kuželna s rampou a odpalovacím zařízením na dřevěné koule. Zaručeně zaujme všechny generace. Vhodné pro malé i velké hráče.

rybáři

Velmi vzácná starožitná francouzská mechanická hra. Vylovte co nejvíce ryb v pohyblivé řece za zvuku melodie z hracího strojku. Vhodná pro malé i velké hráče.

Zoo

Pitoreskní starožitná francouzská střílecí hra s pozoruhodným námětem Zoologické zahrady. Střílejte na návštěvníky zoologické zahrady z kanonu, po úspěšném zásahu kulička počítá body v číselníku. Poněkud drsná ale zároveň vtipná zábava, která spolehlivě zaujme herní mechanikou i překrásným zpracováním. Vhodná pro malé i velké hráče.

PRASEČÍ ZÁVODY

Geniální koncept této úžasné starožitné mechanické hry nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o skvělou zábavu a velikou legraci.

Nechť zvítězí to nejhladovější prasátko! Vhodné pro dospělé hráče.

Pařížský Tobogán

Velmi vzácně dochovaný originál starožitné původně loterijní francouzské mechanické hry z roku 1903, oceněné zlatou medailí v Asociaci francouzských vynálezců a tvůrců. Stejný exemplář lze nalézt ve sbírce Musée de la Loterie v Bruselu.

Hra je velmi svižná, napínavá a každého zaručeně uchvátí herní mechanikou, nejvyšší skóre vyhrává! Vhodná pro malé i velké hráče.

JABLOŇ

Vzácný starožitný mechanický herní automat, pozoruhodný využitím gravitace a fascinující mechanickým pohybem. Spolehlivě zaujme všechny věkové skupiny, ale nejvíc jej ocení malí hráči.

Kanonýr

Malá dovednostní hříčka ze začátku 20.století. Naládujte kanón za co nejkratší čas. Vhodná pro malé i velké hráče.