Historické Pinbally

Program plný akce a napětí pro všechny příležitosti. Naše úchvatné historické pinballové hry na vás již čekají!

Nechte se okouzlit historií a zažijte na vlastní kůži historické kuličkové hry.  Co takhle turnaj v retro Flipperu nebo historickém Bagatelle? Program spolehlivě pobaví všechny generace a je vhodný pro jakoukoliv příležitost.
Od rodinné oslavy, firemního večírku, dětského dne nebo třeba muzejní akce.

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

Osvědčený výběr her

Bostonští psi

Unikátně dochovaný originál americké historické targetové hry z konce 19 století. Po zásahu kuličky z odpalovacího zařízení se sklopí cílový pejsek. Hra je svižná, vhodná pro velké hráče.

lovec pokladů

Starožitný americký pinball z 30.let 20 století na pirátské motivy. Důmyslný mechanismus skrýše s truhlou pokladů a jednoduché herní principy zaručí perfektní hratelnost. Vhodná pro malé i velké hráče.

Ranč

Jedinečný francouzský retro flipper z 60 let 20. století na westernové motivy. Ukažte všem, kdo tady má kolty proklatě nízko a získejte nejvyšší score. Hra vhodná pro malé i velké hráče.

Indiáni

Jedinečný italský retro flipper ze 70.let 20.století na westernové motivy. Odrazte útok zuřivých Siouxů na zásobovací konvoj s dynamitem do vojenské pevnosti. Hra vhodná pro malé i velké hráče.

GOLD STAR

Raná verze amerického pinballu a předchůdce dnešních automatů-flipperů.  Starožitný originál vyroben v posledním roce prohibice v USA.  

Hra vyniká jedinečně navrženým designem ve stylu ART DECO, je velmi svižná a skvěle vykresluje atmosféru amerických heren a kasín z 30.let. Vhodná pro malé i velké hráče.

LOVEC

Velmi vzácná, původem francouzská, starožitná střílecí kuličková hra.  Vžijte se do role lovce divokých zvířat a zkuste ulovit co nejvíce bodů.

Hra je restaurovaná, ručně malovaná a má velmi důmyslná mechanická zařízení, rampy, tajné dveře, pasti a otáčecí mechanismy. Skvělá zábava zaručena! Vhodná pro malé i velké hráče.

Damato Billard

Vzácný francouzský spirálový kuličkový retro bagatelle z poloviny 20.století. Překvapivě zábavný herní princip spolehlivě zabaví všechny. Hra je vhodná pro malé i velké hráče

Flipper

Parádní dřevěný mechanický flipper na motivy podmořského Steampunk světa. Nechte se okouzlit svižnou mechanikou a napětím v této skvělé hře. Hra je vhodná pro malé i velké hráče.

Čínský mandarin

Historická orientálně laděná pinballová hra z 30. let minulého století. Umístěte kuličku mandarinovi do rukou nebo co svícnů. Hra vhodná pro malé hráče. 

BAGATELLE

Starožitný originál známé kuličkové hry, původně vytvořené pro krále Ludvíka XVI. na zámku Bagatelle ve Francii. Nabízí spoustu zábavy. Vhodná pro malé i velké hráče.

Rola

Unikátně dochovaný starožitný saský mechanický kulečník z 19.století. Cílem hry je pustit kouli po dráze a naklopením rampy zacílit a trefit do příslušného oblouku v arkádách. Kolem této hazardní hry byly zakládány v Německu kluby a hrálo se o velké peníze. Hra je vhodná pro velké hráče.