Historické Casino

Úžasný program pro firemní akce, který vás přenese do doby nejslavnějších hazardních hráčů z dávných dob. Naše fantastické, původně hazardní mechanické hry nenechají nikoho na pochybách, že se bude na firemním večírku skvěle bavit.
Ať zvítězí ten nejlepší z nejlepších!

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

Osvědčený výběr her

GOLD STAR

Raná verze amerického pinballu a předchůdce dnešních automatů-flipperů.  Starožitný originál vyroben v posledním roce prohibice v USA.  

Hra vyniká jedinečně navrženým designem ve stylu ART DECO, je velmi svižná a skvěle vykresluje atmosféru amerických heren a kasín z 30.let. Vhodná pro malé i velké hráče.

gravitation

Vysoce návyková americká hra z 60 let 20.století. Pokořte gravitaci a umístěte těžkou ocelovou kouli co nejvíce proti ovládané mechanické rampě. Geniální koncept a svižná hra zaručuje perfektní napínavou zábavu. Vhodná pro malé i velké hráče.

džungle

Skvělá americká starožitná mechanická lovecká hra z 30.let 20 století. Vžijte se do role lovce v tropické džungli a pomocí odpalovacího zařízení a sklopných terčů ulovte co nejvíce divokých zvířat. Střílení vyžaduje precizní manipulaci a míření. Vhodná pro velké hráče.

 

Čekatel vína

Starožitná francouzská střílecí hra s vinnou tématikou. Vrhněte katapultem lahvičku do vyznačených cílů. Hra vyžaduje precizní zacházení a je vhodná pro velké hráče.

Bostonští psi

Unikátně dochovaný originál americké historické targetové hry z konce 19 století. Po zásahu kuličky z odpalovacího zařízení se sklopí cílový pejsek. Hra je svižná, vhodná pro velké hráče.

VĚŽ

Pozoruhodná mechanická hra, vzniklá v 17. století ve Východoindické společnosti, též provozována na lodích anglických korzárů, později rozšířená v západoevropských aristokratických kruzích. Hra je velmi napínavá. Vhodná pro malé i velké hráče.

TYROLSKÁ RULETA

Elegantní mechanická, původně hazardní hra, vzniklá v Itálii. Hra je velmi svižná a napínavá. Vhodná pro velké hráče.

Pipo Pipo

Veselá a velmi akční historická francouzská hra, vhodná pro pobavení větší skupiny hráčů. S touto hrou si užijete spousty zábavy, napětí a legrace. Vhodná pro malé i velké hráče.

Rola

Unikátně dochovaný starožitný saský mechanický kulečník z 19.století. Cílem hry je pustit kouli po dráze a naklopením rampy zacílit a trefit do příslušného oblouku v arkádách. Kolem této hazardní hry byly zakládány v Německu kluby a hrálo se o velké peníze. Hra je vhodná pro velké hráče. 

lovec pokladů

Starožitný americký pinball z 30.let 20 století na pirátské motivy. Důmyslný mechanismus skrýše s truhlou pokladů a jednoduché herní principy zaručí perfektní hratelnost. Vhodná pro malé i velké hráče.

BAGATELLE

Starožitný originál známé kuličkové hry, původně vytvořené pro krále Ludvíka XVI. na zámku Bagatelle ve Francii. Nabízí spoustu zábavy. Vhodná pro malé i velké hráče.

LOVEC

Velmi vzácná, původem francouzská, starožitná střílecí kuličková hra.  Vžijte se do role lovce divokých zvířat a zkuste ulovit co nejvíce bodů.

Hra je restaurovaná, ručně malovaná a má velmi důmyslná mechanická zařízení, rampy, tajné dveře, pasti a otáčecí mechanismy. Skvělá zábava zaručena! Vhodná pro malé i velké hráče.

Zoo

Pitoreskní starožitná francouzská střílecí hra s pozoruhodným námětem Zoologické zahrady. Střílejte na návštěvníky zoologické zahrady z kanonu, po úspěšném zásahu kulička počítá body v číselníku. Poněkud drsná ale zároveň vtipná zábava, která spolehlivě zaujme herní mechanikou i překrásným zpracováním. Vhodná pro malé i velké hráče.