HISTORICKÁ STŘELNICE

Skvělý program vhodný pro venkovní i vnitřní prostory. Naše jedinečné velmi vzácné střelnice přinesou skvělou zábavu pro malé i velké střelce. Lze uspořádat též střeleckou soutěž či turnaj. Střelba z historických nóbl pušek – špuntovek a parádních prakových flintiček do historických pohyblivých terčů a tematických střelnic vaší touhu vyhrát jistě plně uspokojí. Ať zvítězí ten nejlepší střelec!!

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

Osvědčený výběr her

Holubi

Jedinečná karuselová retro střelnice na motivy lovu divokých holubů. Roztoč karusel, zamiř a pokus se sestřelit všechny holuby.

Ohrada

Mimořádně vzácná historická americká střelnice 40.let 20.století. Zaujme nejen komiksovým zpracováním terčů ale hlavně ohradou s nápisy ve stylu komiks-primitivismus poválečného období. Střelnice je vhodná pro malé i velké střelce.

Králíci

Úžasná anglická historická střelnice s mechanickými králíky. Trefte ušáka a v mžiku zmizí v křoví. Hra vhodná pro malé i velké střelce.

Hotelík

Velmi vzácná francouzská historická mechanická střelnice, starožitný originál ze začátku 20.století. Zasáhni všechny obyvatele hotelíku a pošli dobře mířenou ranou kuchaře připravovat chutný oběd. Střelnice je vhodná pro velké střelce.

Chaloupka

Krásná dřevěná retro střelnice pro nejmenší střelce. Ukažte kdo má kolty proklatě nízko. Hra je vhodná pro malé střelce.

Skokani

Pitoreskní historická německá střelnice, velmi vzácný starožitný kus. Trefte z pistole či pušky toho kterého skokana a získejte body. Hra vhodná pro malé i velké střelce.

Alibaba

Velmi vzácná francouzská mechanická střelnice, starožitný originál ze začátku 20.století. Zasáhni terčíky na vázách s olejem a z každé vyskočí loupežník. A vůdci loupežníků, strašlivému Abu Hassanovi po dobře mířeném zásahu uletí hlava. Střelnice je vhodná pro velké střelce.

Slepice

Zajímavá mechanická francouzská retro střelnice. Zasáhni terčík a slepice snese do ošatky vejce. Vhodné pro malé i velké střelce.

Pirátská loď

Úchvatná anglická historická střelnice s komiksovou pirátskou tematikou. Zasáhněte piráty z bambitky a pošlete je přes palubu do rozbouřeného moře. Hra vhodná pro malé i velké střelce.