Historická mechanická herna

Jedinečný zábavný program složený pečlivě z naší kolekce mechanických her. Program je vhodný na hrady, zámky, městské slavnosti, muzejní noci a historicky laděné akce.
Středověká varianta programu – Historická mechanická herna „U Kašpárka“ od renesance výše Historická mechanická herna „U Harlekýna“

Očekávejte napětí, akci a královskou zábavu. Úspěch u malých i velkých diváků a hráčů zaručen!

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

Osvědčený výběr her

SPIRÁLA

Původem prastará vikingská kuličková hra, zavlečená severskými nájezdníky do Normandie v raném středověku. Je velmi akční a adrenalinová. Vhodná pro malé i velké hráče.

VĚŽ

Pozoruhodná mechanická hra, vzniklá v 17. století ve Východoindické společnosti, též provozována na lodích anglických korzárů, později rozšířená v západoevropských aristokratických kruzích. Hra je velmi napínavá. Vhodná pro malé i velké hráče.

gravitation

Vysoce návyková americká hra z 60 let 20.století. Pokořte gravitaci a umístěte těžkou ocelovou kouli co nejvíce proti ovládané mechanické rampě. Geniální koncept a svižná hra zaručuje perfektní napínavou zábavu. Vhodná pro malé i velké hráče.

BILLARD NICOLAS

Slavný pneumatický francouzský kulečník, vynalezený v 19. století v Paříži. Jedná se o velmi vzácný starožitný originál. Hra je velmi napínavá a veselá. Vhodná pro velké hráče.

LOVEC

Velmi vzácná, původem francouzská, starožitná střílecí kuličková hra.  Vžijte se do role lovce divokých zvířat a zkuste ulovit co nejvíce bodů.

Hra je restaurovaná, ručně malovaná a má velmi důmyslná mechanická zařízení, rampy, tajné dveře, pasti a otáčecí mechanismy. Skvělá zábava zaručena! Vhodná pro malé i velké hráče.

POL´AIR

Vzácný starožitný originál francouzské mechanické hry, hra je svižná, vyžadující velkou zručnost a preciznost. Vhodná pro malé i velké hráče.

Knockerball rocks

Původně hospodská hra, vzniklá na konci 19.století ve Flandrech. Hra je svižná a vhodná pro malé i velké hráče.  

ŽÁBA

Jedna z nejstarších střílecích her, původem ve starověké Mezopotámii. Zapsána jako francouzské nehmotné kulturní dědictví UNESCO. Skvělá zábava pro malé i velké hráče.

BAGATELLE

Starožitný originál známé kuličkové hry, původně vytvořené pro krále Ludvíka XVI. na zámku Bagatelle ve Francii. Nabízí spoustu zábavy. Vhodná pro malé i velké hráče.

Maškarní mumraj

Překrásná autorská hra na původním základu historického originálu. Atmosféru bujného veselí maškarní zámecké slavnosti vykreslují známé postavy z italské Commedia dell'arte, ručně malované podle rokokových fresek Maškarního sálu na zámku Český Krumlov. Hra je napínavá, dynamická a veselá, vhodná pro malé i velké hráče.