Adventní program

Úžasný adventní program vhodný pro hrady, zámky, města a muzea. Historické mechanické hračky, parní strojky a hry. Dárky, které dostávaly děti kdysi a které zaručeně přinesou tu pravou nostalgickou náladu a atmosféru do dnešní uspěchané doby. Program je složen z originálů starožitných hraček a her, je tedy spíše vhodný pro prezentaci a některé hry je možno vyzkoušet na vlastní kůži.
Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

Osvědčený výběr her

rybáři

Velmi vzácná starožitná francouzská mechanická hra. Vylovte co nejvíce ryb v pohyblivé řece za zvuku melodie z hracího strojku. Vhodná pro malé i velké hráče.

TIVOLI

velmi vzácná anglická hra na motivy cirkusu s pohyblivými postavičkami klaunů a cvičeným cirkusovým psíkem. Vhodné pro malé a velké hráče.

PSÍ DOSTIHY

Unikátní historická, původně hazardní hra, na motivy psích dostihů. Starožitný originál. Hra je vhodná pro malé i velké hráče.

panenky

Velmi vzácná starožitná kaskádová hra původem z Francie. Hra spolehlivě zaujme mechanickými naklápěcími figurkami panenek s bubeníčkem. Vhodné pro malé i velké hráče.

Pařížský Tobogán

Velmi vzácně dochovaný originál starožitné původně loterijní francouzské mechanické hry z roku 1903, oceněné zlatou medailí v Asociaci francouzských vynálezců a tvůrců. Stejný exemplář lze nalézt ve sbírce Musée de la Loterie v Bruselu.

Hra je velmi svižná, napínavá a každého zaručeně uchvátí herní mechanikou, nejvyšší skóre vyhrává! Vhodná pro malé i velké hráče.

Zoo

Pitoreskní starožitná francouzská střílecí hra s pozoruhodným námětem Zoologické zahrady. Střílejte na návštěvníky zoologické zahrady z kanonu, po úspěšném zásahu kulička počítá body v číselníku. Poněkud drsná ale zároveň vtipná zábava, která spolehlivě zaujme herní mechanikou i překrásným zpracováním. Vhodná pro malé i velké hráče.

TREMPLIN

Historická, původem francouzská střílecí hra ze začátku 19.století. Velmi vzácně dochovaný starožitný originál. Hra vyžaduje precizní přesnost v ovládání střílecího mechanismu a přináší spoustu napětí a legrace. Vhodné pro velké hráče.

Sedrobal

Zajímavá francouzská střílecí hra z počátku 20.století. Mířeným úderem paličkou do mechanismu zkuste trefit dřevěnou koulí jeden z cílů. Hra je vhodná pro velké hráče.

JABLOŇ

Vzácný starožitný mechanický herní automat, pozoruhodný využitím gravitace a fascinující mechanickým pohybem. Spolehlivě zaujme všechny věkové skupiny, ale nejvíc jej ocení malí hráči.

Adventní program