Program pro svatbu
Svatební veselí

Jedinečný a originální svatební program nemající u nás obdobu.
Zpestřete váš výjimečný den skvělou zábavou.
Pečlivě vybrané hry zaručeně oživí i tu nejnáročnější svatbu. Vhodné pro všechny svatebčany, malé i velké.

Bonus navíc – pro ženicha s nevěstou salutní výstřel z miniaturního kanónu.

Program doporučuje 10 z 10 ženichů a nevěst.

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

svatební střelnice

Osvědčený výběr her

SPIRÁLA

Původem prastará vikingská kuličková hra, zavlečená severskými nájezdníky do Normandie v raném středověku. Je velmi akční a adrenalinová. Vhodná pro malé i velké hráče.

VĚŽ

Pozoruhodná mechanická hra, vzniklá v 17. století ve Východoindické společnosti, též provozována na lodích anglických korzárů, později rozšířená v západoevropských aristokratických kruzích. Hra je velmi napínavá. Vhodná pro malé i velké hráče.

gravitation

Vysoce návyková americká hra z 60 let 20.století. Pokořte gravitaci a umístěte těžkou ocelovou kouli co nejvíce proti ovládané mechanické rampě. Geniální koncept a svižná hra zaručuje perfektní napínavou zábavu. Vhodná pro malé i velké hráče.

BILLARD NICOLAS

Slavný pneumatický francouzský kulečník, vynalezený v 19. století v Paříži. Jedná se o velmi vzácný starožitný originál. Hra je velmi napínavá a veselá. Vhodná pro velké hráče.

Pipo Pipo

Veselá a velmi akční historická francouzská hra, vhodná pro pobavení větší skupiny hráčů. S touto hrou si užijete spousty zábavy, napětí a legrace. Vhodná pro malé i velké hráče.

ŽÁBA

Jedna z nejstarších střílecích her, původem ve starověké Mezopotámii. Zapsána jako francouzské nehmotné kulturní dědictví UNESCO. Skvělá zábava pro malé i velké hráče.

BAGATELLE

Starožitný originál známé kuličkové hry, původně vytvořené pro krále Ludvíka XVI. na zámku Bagatelle ve Francii. Nabízí spoustu zábavy. Vhodná pro malé i velké hráče.

Flipper

Parádní dřevěný mechanický flipper na motivy podmořského Steampunk světa. Nechte se okouzlit svižnou mechanikou a napětím v této skvělé hře. Hra je vhodná pro malé i velké hráče.

Držitel českého rekordu

Královsky se bavte!

Napětí, akce, emoce a radost z vítězství.
To vše a mnohem více se skrývá v programu s nejdůmyslnějšími mechanickými hrami, které byly kdy člověkem vynalezeny.

Historické mechanické hry v našem programu vynikají nádherným a precizním provedením.
Máme jak hry nově dělané podle dobových předloh, tak hry skutečně historické, autentické, kterým jsme vdechli nový život.

Nechte se okouzlit světem unikátních historických mechanických her a královsky se bavte!