Dětský den

Herní program upravený speciálně pro děti.
Radost udělá ale i maminkám a tatínkům,
protože kdo si hraje – nezlobí!!! 

Cena za programy se odvíjí podle času.
Zašlete nám svou poptávku a rádi vám připravíme konkrétní nabídku.

Osvědčený výběr her

SPIRÁLA

Původem prastará vikingská kuličková hra, zavlečená severskými nájezdníky do Normandie v raném středověku. Je velmi akční a adrenalinová. Vhodná pro malé i velké hráče.

BAGATELLE

Starožitný originál známé kuličkové hry, původně vytvořené pro krále Ludvíka XVI. na zámku Bagatelle ve Francii. Nabízí spoustu zábavy. Vhodná pro malé i velké hráče.

LOVEC

Velmi vzácná, původem francouzská, starožitná střílecí kuličková hra.  Vžijte se do role lovce divokých zvířat a zkuste ulovit co nejvíce bodů.

Hra je restaurovaná, ručně malovaná a má velmi důmyslná mechanická zařízení, rampy, tajné dveře, pasti a otáčecí mechanismy. Skvělá zábava zaručena! Vhodná pro malé i velké hráče.

Flipper

Parádní dřevěný mechanický flipper na motivy podmořského Steampunk světa. Nechte se okouzlit svižnou mechanikou a napětím v této skvělé hře. Hra je vhodná pro malé i velké hráče.

ŽÁBA

Jedna z nejstarších střílecích her, původem ve starověké Mezopotámii. Zapsána jako francouzské nehmotné kulturní dědictví UNESCO. Skvělá zábava pro malé i velké hráče.

lovec pokladů

Starožitný americký pinball z 30.let 20 století na pirátské motivy. Důmyslný mechanismus skrýše s truhlou pokladů a jednoduché herní principy zaručí perfektní hratelnost. Vhodná pro malé i velké hráče.

Čínský mandarin

Historická orientálně laděná pinballová hra z 30. let minulého století. Umístěte kuličku mandarinovi do rukou nebo co svícnů. Hra vhodná pro malé hráče. 

VĚŽ

Pozoruhodná mechanická hra, vzniklá v 17. století ve Východoindické společnosti, též provozována na lodích anglických korzárů, později rozšířená v západoevropských aristokratických kruzích. Hra je velmi napínavá. Vhodná pro malé i velké hráče.

Slepice

Zajímavá mechanická francouzská retro střelnice. Zasáhni terčík a slepice snese do ošatky vejce. Vhodné pro malé i velké střelce.

culbuto

Originální starožitná francouzská dovednostní hra ze začátku 20.století. Dostaňte všechny pochodující culbuty do děr naklápěním herní desky. Hra je veselá a svižná, vhodná pro malé i velké hráče.

Pipo Pipo

Veselá a velmi akční historická francouzská hra, vhodná pro pobavení větší skupiny hráčů. S touto hrou si užijete spousty zábavy, napětí a legrace. Vhodná pro malé i velké hráče.